URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/csomagolasi-munka/101564 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Csomagolási munka

Ha folyamatos munkalehetőséget keresel rugalmas időbeosztással, jelentkezz csomagolónak!

Cégbemutató

Ezúttal egy ruházati termékek gyártásával és egyéni védőeszközök forgalmazásával foglalkozó cég keres szegedi telephelyére csomagoló, kisegítő diákot.

Feladatok

  • raktári csomagolás
  • befejező műveletek (patentozás)
  • szabászati kisegítő feladatok

Elvárások

  • heti minimum 2 nap vállalása
  • nappali aktív/passzív jogviszony
  • precizitás, pontosság, minőségre való törekvés
  • 18. életév betöltése

Munkaidő:

  • 6:00-14:30 óra között előre egyeztetett beosztás szerint

Amit kínálunk:

  • bruttó 850 Ft/óra
  • hosszú távú munkalehetőség

Előnyök

  • heti 4-5 nap vállalása

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Kapcsolattartó:

Borbás Nóra
kecskemet@minddiak.hu

Részletek:

Munkakör Csomagolási munka
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat