URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/data-management-gyakornok/98970 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Data management gyakornok

Szerezz értékes szakmai tapasztalatot Data management gyakornok gyakornok pozícióban!

Cégbemutató

Új tagunkat keressük a Data management csapatunkba, ahol a gyártási és beszállítói folyamatok adatainak naprakész, pontos biztosításáért felelünk, hozzájárulva a vevőink igényeinek kielégítéséhez.
Ha szeretsz a dolgok mögé nézni, összefüggéseket keresni, szívesen dolgozol együtt másokkal, utánamész az információknak és proaktívan keresed a megoldást a kérdésekre, és jól eligazodsz a rendszerekben, Excel táblákban, akkor Téged keresünk!

Feladatok

  • Gyártáshoz szükséges cikkszámok, egyedi azonosítók megképzése az Oracle vállalatirányítási rendszerben
  • Gyártáshoz szükséges cikklista készítésben való aktív részvétel, a mérnökök támogatása a rendszerben történő rögzítés során
  • Társszervezetek által nyitott hibajegyek kezelésén keresztül javítások, módosítások elvégzése, adattisztítás
  • Beszerzési adatok rögzítése és karbantartása az Oracle vállalatirányítási rendszerben

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok (műszaki manager, mérnöki és/vagy gazdasági)
  • Heti 3 nap vállalása
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs, elemző képesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás (erős középszintű)
  • Magabiztos office ismeret és használat (Excel, Office, Power Point)

Amit mi kínálunk:

  • Versenyképes gyakornoki fizetés
  • Tanulmányaidhoz alkalmazkodó, rugalmas munkaidő
  • Szakmai előrelépés, fejlődés
  • Saját fitnesz terem, étterem, sportpálya és szauna
  • Céges buszjárat (Munkavégzés helye: Veresegyház)

Bérezés:

Bruttó 1150 ft/ óra

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.

Kapcsolattartó:

Balogh Zoltán
balogh.zoltan@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Műszaki/Mérnök
Munkakör Data management gyakornok
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: felsőfok írásban: felsőfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / (haladó)

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat