URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/database-and-sales-support-trainee/99493 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Database and Sales Support Trainee

Igazodunk az órarendhez, heti 20-40 órában is dolgozhatsz, rugalmas beosztásban és akár a karrieredet is megalapozhatod!
Itt valóban egy nemzetközi csapat értékes tagja lehetsz.
Szívesen dolgoznál egy multinacionális cégnél, fiatalos és energikus munkatársakkal?
Jelentkezz az Avis Budget Group világ piacvezető autókölcsönzőjének budapesti irodájába adminisztrációs munkakörbe.

Cégbemutató

Az Avis Budget Group a világ piacvezető autókölcsönzőinek egyike. A Budapesten működő, európai régió működését támogató szolgáltató központunkba folyamatosan keresünk idegen nyelvű diák és gyakornoki pozícióinkra hallgatókat, heti legalább 20 órás adminisztratív feladatokra, rugalmas időbeosztással. Fő tevékenységi területeink az ügyfélszolgálat, kereskedelmi támogatás, valamint pénzügyi szolgáltatások, amelyeken belül a különböző munkakörökben több mint 1000 kolléga dolgozik.

Feladatok

  • Az ügyfelek, a bérleti állomások és az árak kezelésében aktív részvétel
  • Válasz a vevői lekérdezésekre vállalati rendszerekben
  • A regionális értékesítési csoport adminisztratív támogatása
  • Segítség a folyamatdokumentációk frissítésében, nyomon követésében és rögzítésében, ami hozzájárul a folyamatok javításához

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Magabiztos, kommunikáció képes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Társalgási szintű francia nyelvtudás
  • Ms Office felhasználói ismerete (Word, Excel, Outlook)
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás, tanulási- fejlődési hajlandóság
  • 3 hónapos munkavállalás

Munkaidő: minimum heti 20 óra vagy akár heti 40 óra vállalása rugalmasan 8:00 - 18:00 között

Amiért érdemes az Avis Budget Group BSC-nél dolgozni:

  • Bruttó 1086-1288 Ft/óra között

  • BSC-je az Avis Budget Group vállalatcsoportjának tudásközpontja és a legnagyobb iroda globálisan

  • Multikulturális csapatában több mint 40 különböző országból érkező munkatárs dolgozik

  • Barátságos, együttműködő szemléletmód

  • Fejlődési lehetőség

  • Dinamikus környezet

  • Díjnyertes, környezettudatos iroda

  • Számos céges rendezvény, amin jól érezheted magad és jótékonykodásra is lehetőséget kapsz

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Kapcsolattartó:

Bakó Dorottya
bako.dorottya@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Database and Sales Support Trainee
Tervezett kezdés dátuma azonnali
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
francia szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Szükséges végzettségek Középiskola

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat