URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/ejszakai-munka-kiemelt-berezessel/96573 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Éjszakai munka heti 2-5 napban.

Cégbemutató

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Vezető logisztikai cégünk részére a TNT-hez keresünk diák munkavállalókat éjszakai munkára a 18.kerületbe. Kijutni legkönyebben vonattal a Nyugatiból lehet kb.20 perc, amire több helyen fel tudsz szállni (Zugló, Kőbánya-Kispest) a vonatot a budapesti BKK bérlettel tudod használni, a munkahely a vasútállomástól 2 perc sétára található, de megközelíthető Kőbánya-Kispestről a 200E busszal is.

Feladatok

  • ​Légi és közúti logisztikai folyamatokban való részvétel a TNT modern logisztikai elosztó központjában
  • A TNT rendszerébe a csomagok adatinak beolvasása, azonosítása, illetve szortírozása elektronikai berendezések segítségéve

Elvárások

  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • hosszú távú munkalehetőség, heti beosztással,
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
Munkaidő: este 22:00 - 6:00 között

Vasárnap és csütörtök között heti minimum 2-3 nap vállallása!

Amit kínálunk

  • bruttó 1820 Ft/óra
  • rugalmas munkaidő
  • hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezésedet elküldheted zsiros.agnes@minddiak.hu email címre "éjszakai munka" jeligével, vagy gyere be hozzánk személyesen és jelentkezz így. Ha kérdésed volna, ezen a számon várjuk a hívásod: 06-70-452-3319. Visszahívunk!

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően.

Kapcsolattartó:

Reményi Kálmán
remenyi.kalman@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Diákmunka/Szakmai gyakorlat
Munkakör Éjszakai munka kiemelt bérezéssel
Tervezett kezdés dátuma azonnali

Pozíció:

Éjszakai munka kiemelt bérezéssel

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XVIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat