URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/fejlesztesi-gyakornok/96562 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Gyártmányfejlesztési gyakornokot keresünk a diósgyőri Nestlé gyárba,
Neslé Hungária Kft. megbízásából.

Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a vállalat működésével és a szakmai tudását bővítheti a munkafolyamatok során.Munkáltató

Feladatok

  • Receptúra fejlesztésben való részvétel
  • Új fejlesztési minták elkészítése és eljuttatása az érintett marketing felé
  • Adatrögzítési feladatok ellátása

Elvárások

  • nappali tagozatos jogviszony
  • aktív vagy passzív státusz
  • egyetemi vagy főiskolai tanulmányok
  • Angol nyelvtudás - szóban és írásban
  • Jó kommunikációs, prezentációs képesség
  • Kreativitás, önállóság
  • Folyamatban lévő tanulmányok II. vagy  III.éves illetve végzős hallgatók, anyagmérnöki, vegyészmérnöki, minőségbiztosítási specializáción

Munkaidő: Hétfő és péntek közötti munkavégzés 8.00-16.00 között, heti 25 órában.

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 1038 Ft/óra
  • Szakmai fejlődés

Várjuk jelentkezésed honlapunkon történő regisztráció útján, ha folyamatosan tudsz munkát vállalni.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerőseid érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Kapcsolattartó:

Nagy Annamária
mc.diakmunka0@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Műszaki/Mérnök
Munkakör Fejlesztési gyakornok
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Szükséges végzettségek Érettségi

Pozíció:

Fejlesztési gyakornok

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Szerencs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Mérnök / Műszaki