URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/festekuzemi-kisegito-delutanos-muszakban/99485 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Festéküzemi kisegítő délutános műszakban

Nyári munkát keresel? Elmúltál 17 éves? Szeretnél egy biztos munkahelyet az iskolai szünidőben? Ebben az esetben Téged keresünk!

Jelentkezz KTL festéssel foglalkozó partnerünkhöz, ahol garantáltan jó hangulatban telik a munka!

Cégbemutató

Dolgozz a Mind-Diáknál! Szövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is!

Feladatok

  • alkatrészek előkészítése
  • minőségellenőrzés
  • áru csomagolása, címkézése

Elvárások

  • 17. év betöltése
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • monotonítás tűrése

Munkaidő:

  • hétfőtől péntekig 14:00-22:00
  • heti 1 - 2 műszak vállalására is van lehetőség.
  • fiúk és lányok jelentkezését egyaránt várjuk
  • a munkába állás folyamatos

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 794 Ft/óra
  • stabil munkalehetőség
  • fiatalos csapat

Előnyök

  • csapatmunkában való hatékony részvétel
  • jó kézügyesség

Elérhetőségi adataid és pontos ráérésed megadásával már 1 perc alatt kész a  regisztrációd! Ha bármilyen kérdésed van, keress minket bizalommal az eger@minddiak.hu email címen!

Kapcsolattartó:

Sztankai Bettina
eger@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Termelés/Gyártás
Munkakör Festéküzemi kisegítő délutános műszakban
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Heves megye / Eger
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat