URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/folyamat-fejlesztesi-gyakornok-miskolc/100428 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Folyamat fejlesztési gyakornok-Miskolc

Ha gazdasági területen képzeled el a karriered, akkor ez a gyakornoki munka jó kiindulás lesz.

Cégbemutató

Folyamatfejlesztési gyakornokot keresünk a diósgyőri Nestlé gyárba.

Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a vállalat működésével és a szakmai tudását bővítheti a munkafolyamatok során.

Feladatok

  • adatrögzítés,
  • táblázatok kezelése,
  • prezentációk készítése,
  • hirdetők frissítése,
  • üzembejárás,
  • folyamatfejlesztési osztály munkájának támogatása

Elvárások

  • nappali tagozatos jogviszony
  • aktív vagy passzív státusz
  • egyetemi vagy főiskolai tanulmányok
  • angol nyelvtudás - szóban és írásban
  • jó kommunikációs, prezentációs képesség
  • erős Office ismeret, főként Power Point és Excel,

Munkaidő:

  • Hétfő és péntek közötti munkavégzés 8.00-16.00 között, heti 25 órában.

Amit kínálunk

  • bruttó 1038 Ft/óra
  • szakmai fejlődés
  • nemezetközi vállalati háttér

Előnyök

  • közgazdasági tanulmányok

Kérjük, töltsd ki a lenti rövid űrlapot és csatold önéletrajzodat! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni.

Kapcsolattartó:

Berencsy Fanni
mc.diakmunka2@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Termelés/Gyártás
Munkakör Folyamat fejlesztési gyakornok-Miskolc
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Szükséges végzettségek Érettségi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat