URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/folyamat-fejlesztesi-gyakornok-miskolc/99460 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Folyamat fejlesztési gyakornok-Miskolc

Ha mérnöki területen képzeled el a karriered, akkor ez a gyakornoki munka jó kiindulás lesz.

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Folyamatfejlesztési gyakornokot keresünk a diósgyőri Nestlé gyárba,
Neslé Hungária Kft. megbízásából.

Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a vállalat működésével és a szakmai tudását bővítheti a munkafolyamatok során.Munkáltató

Feladatok

  • adatrögzítés,
  • táblázatok kezelése,
  • prezentációk készítése,
  • hirdetők frissítése,
  • üzembejárás,
  • folyamatfejlesztési osztály munkájának támogatása

Elvárások

  • nappali tagozatos jogviszony
  • aktív vagy passzív státusz
  • egyetemi vagy főiskolai tanulmányok
  • Angol nyelvtudás - szóban és írásban
  • Jó kommunikációs, prezentációs képesség
  • Erős Office ismeret, főként Power Point és Excel,

Munkaidő: Hétfő és péntek közötti munkavégzés 8.00-16.00 között, heti 25 órában.

Előnyök

  • közgazdasági tanulmányok

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 1038 Ft/óra
  • Szakmai fejlődés

Várjuk jelentkezésed honlapunkon történő regisztráció útján, ha folyamatosan tudsz munkát vállalni.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerőseid érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Kapcsolattartó:

Schneider Ildikó
schneider.ildiko@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Termelés/Gyártás
Munkakör Folyamat fejlesztési gyakornok-Miskolc
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Szükséges végzettségek Érettségi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat