URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/gasztro-butor-tanacsado/98973 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Gasztro bútor tanácsadó

Szeretnél hozzájárulni mások otthonának berendezéséhez? Jó kommunikációs kéepsséggel rendelkezel? Ebben az esetben gasztro bútorokat forgalmazó partnerünk épp Téged keres!

Cégbemutató

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket.

Legyél Te a következő és csatlakozz!

Feladatok

  • forgalmazott bútorokról, berendezésekről tájékoztatás és tanácsadás
  • az értékesítők munkájának támogatása
  • showroom rendben tartása
  • vevői kérdések adminisztrálása
  • kapcsolattartás a vezetőkkel

Elvárások

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • jó kommunikációs készség
  • ápolt, igényes megjelenés
  • Google Drive és Docs magabiztos kezelése
  • Microsoft Office használatában való jártasság
  • tréningeken való részvétel

Munkaidő

  • heti 3x4 óra
  • preferált munkarend: kedd: 13:00-17:00, Csütörtök: 8:00-12:00, szombat: 10:00-14:00

Amit kínálunk

  • órabér: bruttó 1100 Ft/óra
  • hosszú távú munkavégzési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd fényképes önéletrajzodat (doc vagy pdf formátumban), melyben feltünteted a ráérésedet is.

Kapcsolattartó:

Bodnár-Létai Noémi
debrecen@minddiak.hu

Részletek:

Munkakör Gasztro bútor tanácsadó
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Irodai szoftver / Google DOCS (haladó)

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat