URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/gyakornok-nemet-nyelvtudassal/103198 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Gyakornok német nyelvtudással

Folyékonyan beszélsz németül? Keress vele pénzt!

Cégbemutató

Belvárosi számítógépes programozással foglalkozó partnercégünk keres gyakornokot erős NÉMET nyelvtudással.

Feladatok

  • Beérkező e-mail-ek fogadása, értelmezése
  • Üzenetek megválaszolása német nyelven

Elvárások

  • Erős közép vagy felsőfokú német nyelvtudás
  • Heti 20-30 óra vállalása

Előnyök

  • Heti több, akár 40 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1400 Ft/óra fizetés
  • Rugalmas időbeosztás
  • PASSZÍV hallgatói jogviszonnyal is végezhető feladat
  • Szakmai gyakorlat igazolása

Kapcsolattartó:

Györkös Beáta
gyorkos.beata@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület IT/Informatika
Munkakör Gyakornok német nyelvtudással
Szükséges nyelvismeret német szóban: felsőfok írásban: felsőfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest V. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat