URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/hosszutavu-adminisztrativ-munka/97978 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Hosszútávú adminisztratív munka

Adminsztratív feladatok, rugalmas munkaidőbosztásban, hosszútávon!

Cégbemutató

Ha szeretnél hosszútávon, kiemelkedő bérrel elhelyezkedni a belváros szívében, akkor jelentkezz hozzánk! Adminisztratív munkakörbe keresünk diákot a Victofon Kft.-hez!

Feladatok

  • Adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Heti 2-3 nap vállalása, rugalmas beosztásban
  • Vakon gépelés
  • Monoronitás tűrés
  • Önálló, pontos és precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1100 Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet jelentkezz hozzánk a 0670/452-9055-ös telefonszámon, vagy küldd el önéletrajzodat a szeles.noemi@minddiak.hu címre.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest VI. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat