URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/host-hostess/100652 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Host, Hostess

Reklámozd az UNIQA Biztosítót! Egy hónapig tartó host/hostess munkalehetőség Budapesten és Pest megyében!

Cégbemutató

Az UNIQA Biztosító több, mint két évtizede jelen van a Magyarországon. Az ez idő alatt megszerzett tudás és tapasztalat stabil hátteret jelent ügyfelei számára.

Olyan diákot keresünk jelenleg, aki rátermettségével, kisugárzásával, jó kommunikációs képességével segíti a cég további növekedését!

Feladatok

  • Ügyfelek megszólítása, beszélgetés
  • Biztosítás ajánlása
  • Felmérések készítése

Munkaidő

Hétfőtől - Péntekig

Amit kínálunk

  • Október 15 - November 15.-ig tartó munkalehetőség!
  • Kiváló bérezés
  • Igényes munkakörnyezet, zárt terület!
  • Közigazgatási határon kívül történő munkavégzés esetén, jegy térítése

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Napi minimum 3 óra vállalása
  • Tréningen való részvétel Budapesten a 13. kerületben!
  • Rugalmasság, utazási hajlandóság
  • Vidám, nyitott személyiség
  • Kiváló kommunikáció készség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat nagy előnyt jelent

Kapcsolattartó:

Szeles Noémi
szeles.noemi@minddiak.hu

Részletek:

Munkakör Host, Hostess
Tervezett kezdés dátuma 2018.10.15

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat