URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/hotel-recepcios/98021 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Hotel recepciós

Balatonfüredi családias légkörű, színvonalas hotelben kínálunk a teljes szezon alatt végezhető munkát.

Cégbemutató

Dolgozz a Mind-Diák-nál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel!

Feladatok

  • reggeliztetés
  • vendégek fogadása
  • a recepción a vendégek kiszolgálása
  • napi adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások

  • nappali tagozatos jogviszony
  • angol nyelvtudás
  • munkavégzés: június 15-ig egyeztetés szerint, június 15 - augusztus 30. között heti 4-5 napban

Előnyök

  • idegenforgalmi szakirányú tanulmányok vagy recepciós tapasztalat
  • német nyelvtudás
  • szakmai gyakorlat lehetőség idegenforgalmi irányban tanulóknak!

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a www.minddiak.hu oldalon!
Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!
Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Munkavégzés helye: Veszprém megye / Balatonfüred
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat