URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/hr-business-partner-gyakornok/100660 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

HR Business Partner gyakornok

Ha kedvet érzel ahhoz, hogy egy dinamikus csapat tagja legyél, és széleskörű betekintést nyerj egy nemzetközi szervezet nem mindennapi munkájába, akkor ez egy Neked való pozíció! Nem kell mást tenned, csak jelentkezni.

Cégbemutató

A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért működik.

Ezúttal Sanofi Aventis partnercégünkhöz keresünk HR gyakornokot, hosszú távra (legalább 1 év).

Feladatok

  • Business Partner napi munkájának támogatása
  • Gyakornokok előszűrése, interjúztatása a vezetőkkel együttműködve
  • Későbbiekben különböző HR folyamatok felügyelése, irányítása
  • Projektekben valamint HR kommunikációban való részvétel
  • HR adminisztratív feladatok (adatbázisok, megrendelések, számlák kezelése)
  • Különböző HR konferenciákon történő segédkezés
  • Prezentációk készítése
  • Munkaügyi támogatás
  • Fordítási feladatok

Elvárások

  • Közgazdász, HR vagy pszichológia szakos hallgató
  • Nappali tagozatos, aktív jogviszony
  • Érdeklődés a HR terület iránt
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló, precíz, gyors munkavégzés
  • Jó kommunikációs és szervező képesség
  • Jó kapcsolatteremtő képesség

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti minimum 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/óra
  • Betekintés egy nagy múltú nemzetközi (piacvezető) cég működésébe
  • Karrierlehetőség
  • Gyors fejlődési lehetőség
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Rugalmasság, megbecsülés

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Kapcsolattartó:

Tóth Lilla
toth.lilla@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Humán erőforrás/Munkaügy
Munkakör HR Business Partner gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (tapasztalt)
Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IV. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat