URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/hr-gyakornok/96618 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Vajon milyen lehet egy állásinterjú a másik oldalról? Gyere és próbáld ki!

Cégbemutató

Most az egyik professzionális tisztítóberendezés gyártással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk humán erőforrás területre munkatársat.

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok

  • HR tevékenységek támogatása
  • Személyi anyagok rendszerezése, archiválása, nyilvántartása
  • Aktív részvétel a fizikai munkaerő toborzási és kiválasztási folyamatában

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő főiskolai vagy egyetemi tanulmányok
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és jó szervezőkészség
  • Word, Excel felhasználói szintű ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Minimum 3 teljes nap vállalása

Munkaidő: H-P 8:00-16:00

Előnyök

  • Humán erőforrás, emberi erőforrás tanulmányok

Kiemelt bérezés: 1140 Ft/óra + utazási és étkezési támogatás

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés, étkezési és utazási támogatás
  • Hosszú távú munkalahetőség
  • Szakmai gyakorlatszerzés piaci környezetben

Jelentkezni lehet:

A nagykanizsa@minddiak.hu e-mail címen önéletrajzzal,

vagy a következő telefonszámon: 70/510-4220

Kapcsolattartó:

Iványi Alexandra
nagykanizsa@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Humán erőforrás / Munkaügy
Munkakör HR gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok

Pozíció:

HR gyakornok

Munkavégzés helye: Zala megye / Nagykanizsa
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás