URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/hr-gyakornok/96653 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET
Ha egy összetartó csapat tagja szeretnél lenni, ahol valódi szakmai tapasztalatot szerezhetsz, akkor ezt a pozíciót Neked találták ki.

A szakmai munka és a belső tréningek során megismerheted egy nemzetközi adótanácsadó cég működési folyamatait, aktívan részt veszel az ügyfélmunkában, ezáltal valódi szakmai tapasztalatot szerzel, a helyszíni munka során egyes iparágak működésébe is mélyebb betekintést nyerhetsz.

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal II. kerületi partnerünk keres HR gyakornok munkatársat.

Feladatok

  • A gyakornok feladatai elsődlegesen különféle HR és adminisztratív feladatok lennének, heti két napban, pesti ügyfélnél
  • Másodlagos feladatok (fennmaradó időben):
    • Közreműködés adóbevallások elkészítésében, adminisztrációjában
    • KSH, MNB adatszolgáltatások elkészítése, benyújtása
    • Adószakvélemények előkészítése, minden adózást érintő témában
    • Közreműködés transzferár dokumentációk készítésében, benchmark tanulmányok írásában
    • Hírlevél készítés, szerkesztés

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Angol nyelvtudás (minimum aktív közép fokon)
  • Office programok magabiztos használata
  • Ambíciózus személyiség
  • Jó kommunikációs készség
  • Igényesség és hatákonyság
  • Önállóság, kezdeményezőkészség

Munkaidő: hétfő - péntek között heti minimum 25-30 óra vállalása

Előnyök

  • Kép- és szövegszerkesztő programok ismerete (pl. InDesign, Photoshop)
  • Társalgási szintű német nyelvtudás
  • Legalább egy év hátralévő hallgatói jogviszony
  • A munka hosszú távon történő vállalása (1-2 év)

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1100 Ft/óra
  • Azonnali munkakezdés
  • Szakmai tanulmányaiddal kapcsolatos kötelezettségeidet rugalmasan kezeljük

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és önéletrajzot is feltöltöttél.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Kapcsolattartó:

Galajda Henrietta
galajda.henrietta@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Humán erőforrás / Munkaügy
Munkakör HR gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Irodai szoftver / MS PowerPoint (haladó)

Pozíció:

HR gyakornok

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest II. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás