URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/hr-gyakornok/97832 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

HR gyakornok

Ha szívesen kipróbálnád magad egy színes, fiatal és nemzetközi csapatban és környezetben részmunkaidőben csatlakozz az Avis Budget Group munkatársaihoz Hr gyakornok munkakörbe!

Cégbemutató

Az Avis Budget Group egyike a világ piacvezető autókölcsönzőinek. A Budapesten működő Avis Budget Group Business Support Centre (BSC) szolgáltató központként 12 éve, 10 nyelven nyújt szakértői támogatást a vállalatcsoport részére, az európai régió működését segítve. Fő tevékenységi területeink az ügyfélszolgálat, kereskedelmi támogatás, valamint pénzügyi szolgáltatások, amelyeken belül a különböző munkakörökben több mint 900 kolléga dolgozik. Az ő támogatásukra keresünk tehetséges gyakornokokat értékes munkatapasztalatot kínálva minimum heti 20 órás munkakörökbe.

Feladatok

  • Be- és kiléptetésben való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Részvétel a bérszámfejtés előkészítésében
  • Munkavállalói adatbázisok naprakészen tartása
  • Munkavállalói kérdések megválaszolása telefonon és emailen keresztül, illetve a nyitvatartási időben személyesen
  • Munkavállalói szerződések kezelése
  • Egyéb adminisztrációs és irodai feladatok ellátása (postázás, lefűzés, másolás, nyomtatás)

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Motivált, tanulni és fejlődi vágyó hozzáállás
  • Heti 20 óra munkavégzés vállalása minimum 3 hónapon keresztül

Munkaidő: rugalmasan 8:00 - 18:00 között

Előnyök

  • Ha nem szeretnél lemaradni egy lehetőségről, amely hosszú távon akár főállású munkaviszonyt is biztosíthat a számodra.

  • Emberi erőforrások jelelgű tanulmányokat folytatsz és a jövődet is ezen a területen képzeled el.

Amiért érdemes az Avis Budget Group BSC-nél dolgozni:

  • Bruttó 970 Ft/óra

  • BSC-je az Avis Budget Group vállalatcsoportjának tudásközpontja és a legnagyobb iroda globálisan

  • Multikulturális csapatában több mint 40 különböző országból érkező munkatárs dolgozik

  • Barátságos, együttműködő szemléletmód

  • Fejlődési lehetőség

  • Dinamikus, jó hangulatú csapat

  • Díjnyertes, környezettudatos iroda

  • Számos céges rendezvény, amin jól érezheted magad és jótékonykodásra is lehetőséget kapsz

  • Szakmai gyakorlat leigazolására lehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően vagy küld el önéletrajzod a bako.dorottya@minddiak.hu e-mail címre.

Kapcsolattartó:

Kovács Zsófia
kovacs.zsofia@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Humán erőforrás / Munkaügy
Munkakör HR gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (kezdő)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat