URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/hr-gyakornokmunkaugy/99502 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

HR gyakornok- munkaügy

Ha szívesen kipróbálnád magad egy színes, dinamikus, nemzetközi csapatban és környezetben, részmunkaidőben csatlakozz az Avis Budget Group munkatársaihoz Hr gyakornok munkakörbe!

Cégbemutató

Az Avis Budget Group egyike a világ piacvezető autókölcsönzőinek. A Budapesten működő Avis Budget Group Business Support Centre (BSC) szolgáltató központként 12 éve, 10 nyelven nyújt szakértői támogatást a vállalatcsoport részére, az európai régió működését segítve. Fő tevékenységi területeink az ügyfélszolgálat, kereskedelmi támogatás, valamint pénzügyi szolgáltatások, amelyeken belül a különböző munkakörökben több mint 900 kolléga dolgozik. Az ő támogatásukra keresünk tehetséges gyakornokokat értékes munkatapasztalatot kínálva minimum heti 20 órás munkakörökbe.

Feladatok

  • Be- és kiléptetésben való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Részvétel a bérszámfejtés előkészítésében
  • Munkavállalói adatbázisok naprakészen tartása
  • Munkavállalói kérdések megválaszolása telefonon és emailen keresztül, illetve a nyitvatartási időben személyesen
  • Munkavállalói szerződések kezelése
  • Egyéb adminisztrációs és irodai feladatok ellátása (postázás, lefűzés, másolás, nyomtatás)

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos jogviszony
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Motivált, tanulni és fejlődi vágyó hozzáállás
  • Heti 20 óra munkavégzés vállalása minimum 3 hónapon keresztül

Munkaidő:

Rugalmasan 8:00 - 18:00 között

Amiért érdemes az Avis Budget Group BSC-nél dolgozni:

  • Bruttó 1086 Ft/óra

  • BSC-je az Avis Budget Group vállalatcsoportjának tudásközpontja és a legnagyobb iroda globálisan

  • Multikulturális csapatában több mint 40 különböző országból érkező munkatárs dolgozik

  • Barátságos, együttműködő szemléletmód

  • Fejlődési lehetőség

  • Dinamikus, jó hangulatú csapat

  • Díjnyertes, környezettudatos iroda

  • Számos céges rendezvény, amin jól érezheted magad és jótékonykodásra is lehetőséget kapsz

  • Szakmai gyakorlat leigazolására lehetőség

Előnyök

  • Ha nem szeretnél lemaradni egy lehetőségről, amely hosszú távon akár főállású munkaviszonyt is biztosíthat a számodra.

  • Emberi erőforrások jelelgű tanulmányokat folytatsz és a jövődet is ezen a területen képzeled el.

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen

Kapcsolattartó:

Kovács Zsófia
kovacs.zsofia@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Humán erőforrás / Munkaügy
Munkakör HR gyakornok- munkaügy
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (kezdő)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat