URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/https-www-minddiak-hu-junior-projekt-koordinator-budapest-iv-28586/103268 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Junior projekt koordinátor

Ha kedvet érzel ahhoz, hogy egy dinamikus csapat tagja legyél, és széleskörű betekintést nyerj egy nemzetközi szervezet nem mindennapi munkájába, akkor ez egy Neked való pozíció! Nem kell mást tenned, csak jelentkezni.

Cégbemutató

A Sanofi sokszínű gyógyszeripari vállalat, amely Magyarországon már több mint 100 éve az egészség védelméért, az életszínvonal javításáért működik.

Ezúttal Sanofi Aventis partnercégünkhöz keresünk Junior projekt koordinátort, hosszú távra (legalább 1 év).

Feladatok

  • Projekt-, és időmenedzsment
  • Napi szintű munka Microsoft alapú technológiákkal
  • SharePoint, .NET
  • Excel, Word, PowerPoint

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Microsoft technológiák ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, írásban és szóban
  • Agilis munkavégzés

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti minimum 20-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1500 Ft/óra
  • Betekintés egy nagy múltú nemzetközi (piacvezető) cég működésébe
  • Karrierlehetőség
  • Gyors fejlődési lehetőség
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Rugalmasság, megbecsülés

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Kapcsolattartó:

Tóth Lilla
toth.lilla@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Junior projekt koordinátor
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (tapasztalt)
Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IV. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat