URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/informatikai-gyakornok/98016 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Informatikai gyakornok

Ha otthon is szívesen szerelgeted a gépedet, nem okoz gondot az irodai alkalmazások telepítése és használata, valamint informatikai vagy villamosmérnöki tanulmányokat folytatsz, és szívesen szereznél szakmai tapasztalatot, gyere hozzánk gyakornoknak!

Az Antenna Hungária Zrt. Informatikai gyakornokot keres!

Cégbemutató

Az Antenna Hungária meghatározó szereplője a hazai telekommunikációs szektornak. Fő tevékenységi területe az országos földfelszíni televízió- és rádióműsor-szórás, illetve -szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás.

Feladatok

  • desktop support Windows környezetben (telepítés, összeszerelés, alkatrészek cseréje, alkalmazások kezelése és telepítése)
  • mobiltelefonok és informatikai eszközök kiosztása, nyilvántartások vezetése
  • excel makrók, egyszerűbb scriptek írása

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy villamosmérnöki tanulmányaidat végzed nappali tagozatos hallgatóként

Munkaidő:  heti 20-25 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1200 Ft/ óra diákbér
  • hosszú távú gyakornoki munkalehetőség, rugalmas, legalább heti 20 órás munkaidőben
  • szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • fiatal, dinamikus, magasan képzett csapat
  • kényelmes irodai környezet
  • közös programok, sportolási lehetőség

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat