URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/irodai-adminisztracio/98967 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Irodai adminisztráció

Ha szívesen dolgoznál izgalmas szektorban, az infokommunikáció világában, egy multinacionális cégnél, ahol te állíthatod össze a saját beosztásod, ez a munka Neked való!

Cégbemutató

Hosszú távra keresel fix és megbízható munkalehetőséget?
A Magyar Telekom Nyrt. IX. kerületi csapatába várjuk jelentkezésedet  Értékesítés támogató munkakörre, rugalmas munkaidővel!
Együtt Veled.

Feladatok

  • Bejövő ügyféllevelek - tartalmuk szerint  - vállalati csoportokra történő delegálása
  • Egyszerű ügyféllevelek (sablon alapú) megválaszolása
  • Ügyfél státusz kezelés
  • A levelezési csoport háttér-adminisztratív támogatása (adatrögzítés,fénymásolás, szkennelés) egyéb irodai teendők ellátása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Folyamatos és heti rendszeres munkavállalás
  • Jó helyesírási készség
  • Gyors és precíz munkavégzés
  • Heti minimum 20 óra vállalása

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig 8:00-20:00- ig, szombaton 8:00-16:00-ig rugalmasan

Betanítás:

2018.06.11-én indul egy 4 napos csoportos oktatás, melynek keretében elsajátíthatsz minden tapasztalatot és tudást, amely a munka elvégzéséhez szükséges, és betekintést nyerhetsz a Magyar Telekom működésébe.
Ha esetleg ez az időpont nem megfelelő, semmi gond!
2018.06.21-én bepótolhatod!

Miért jó a Magyar Telekomnál dolgozni?

  • Bruttó 975 -1200 Ft/óra (900 Ft alapbér + 300 Ft a ledolgozott órák és a teljesítmény alapján
  • Bónusz, jutalék (az alapbér 10-15%-a)
  • Mentor segíti szakmai fejlődésed, az elméleti tudásodat a gyakorlatban is fejlesztheted
  • Folyamatos képzések
  • Kedvezményes előfizetési csomag, mobil adatforgalommal
  • Igényes munkakörnyezet
  • Izgalmas szektorban, az infokommunikáció világában dolgozhatsz
  • Fiatalos légkör
  • Szakmai gyakorlat leigazolására lehetőség

Előnyök

  • Jó fogalmazási és kommunikációs készség (főleg írásban)
  • Irodai munkatapasztalat

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Kapcsolattartó:

Kovács Zsófia
kovacs.zsofia@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Irodai adminisztráció
Tervezett kezdés dátuma 2018.06.11.
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (kezdő)
Szükséges végzettségek Érettségi

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IX. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat