URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/irodavezeto-gyakornok/99494 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Irodavezető gyakornok

Ha hosszú távú irodai munkára vágysz a 13. kerületben rugalmas beosztással a tanulmunyaid mellett, akkor ez a neked való pozíció!

Cégbemutató

A NETCLASS Kft. 2010-ben alapított, dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő startup vállalkozás, amely nagyvállalati szoftverfejlesztéssel és információ-technológiai megoldásokkal foglalkozik. Vállalkozás büszke arra, hogy a munkavállalók és a szerződött partnerek elégedettsége nem csak a versenyképes juttatási csomagnak, hanem a folyamatos innovációnak, iránymutatásnak és a kollégák tudatos fejlesztésének köszönhető.

Feladatok

  • Ügyvezető napi munkájának támogatása
  • Szerződésekhez kapcsolódó dokumentumok elkészítése, archiválása
  • Megrendelések, számlázási folyamatokkal kapcsolatos napi feladatok koordinálása
  • Munkavállalókhoz kapcsolódó ügyek intézése

Elvárások

  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok
  • Nappali tagozatos jogviszony
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, megbízhatóság
  • MS Office haladó szintű ismerete (Word, Excel)

Munkaidő:

  • Heti legalább 16 munkaóra vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1059 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat

Előnyök

  • Középszintű angol nyelvtudás

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címen.

Kapcsolattartó:

Bakó Dorottya
bako.dorottya@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Irodavezető gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Szükséges végzettségek Érettségi

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat