URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/it-audit-gyakornok/98979 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

IT Audit gyakornok

Ezúttal könyvelő partnerünkhöz keresünk IT Audit gyakornokot.

Cégbemutató

A Mazars a könyvvizsgálat, az adó- és üzleti tanácsadás valamint a pénzügyi outsourcing területén nyújt magas színvonalú szolgáltatásokat számos ágazatban.

Feladatok

  • Könyvvizsgálati munka támogatása
  • Részvétel ügyfeleknél végzett informatikai folyamatvizsgálatok tervezésében
  • Jelentések írása
  • Közreműködés informatikai fejlesztésekben
  • IT átvilágítás
  • Kockázati és kontroll tanácsadás
  • Személyes interjúk lefolytatása
  • Ajánlások megfogalmazása

Elvárások

  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • középfokú angol nyelvtudás
  • felhaszálói szintű Excel ismeret
  • megbízhatóság, pontos precíz munkavégzés
  • minimum heti 20 óra vállalása

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 08:00-18:00 között

Előnyök

  • Gazdaságinformatikus szakirány
  • Informatikai rendszerek ismerete

Légy szíves töltsd ki a lenti rövid űrlapot, majd nyomd meg a jelentkezés gombot. Egy-két napon belül keresni fogunk a megadott elérhetőségeiden.

Kapcsolattartó:

Reményi Kálmán
remenyi.kalman@minddiak.hu

Részletek:

Munkakör IT Audit gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali kezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Szükséges végzettségek Érettségi

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XII. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat