URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/jatekbolti-kisegito/99498 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Játékbolti kisegítő

Szeretnéd játékok között tölteni a napod? Eger központjában szeretnél dolgozni? Jelentkezz hozzánk játékbolti kisegítő pozíciónkra!

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • játékboltban való kisegítés
  • vásárlóknak való segítségnyújtás
  • áru kipakolása
  • vásárlótérben való folyamatos jelenlét

Elvárások

  • 18. életév betöltése
  • kommunikatív, barátságos hozzáállás
  • aktív vagy passzív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • munka legalább augusztus végéig történő vállalása

Munkaidő

  • hétfőtől vasárnapig előre egyeztetett időpontokban
  • 10:00 - 20:00 közötti időszakban.
  • heti körülbelül 30-40 óra ráérés
  • a munka 06.28-tól kezdődik

Amit kínálunk

  • bérezés: bruttó 820 Ft/óra
  • barátságos légkör
  • hosszú távú munkavégzési lehetőség

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • minél több nap vállalása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Kapcsolattartó:

Sztankai Bettina
eger@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Kereskedelem/Értékesítés
Munkakör Játékbolti kisegítő
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Heves megye / Eger
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat