URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/jatekmester-szabaduloszobaban/96603 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Egy izgazán izgalmas munkára vágysz? Nem okoz gondot a kommunikáció? Jelentkezz játékmesteri pozíciónkra debreceni szabadulószobába!

Cégbemutató

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok

  • érkező játékosok fogadása
  • játékszabályok és a történet ismertetése
  • a játékosok "ráhangolása" a történetre
  • szabadulószobai játékok levezetése
  • a helység berendezéseinek visszarendezése

Elvárások

  • betöltött 18. év
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • jó kommunikációs készség
  • kreativitás
  • igényes, ápolt, mosolygós megjelenés
  • társalgási szintű angol nyelvtudás ( a külföldi vendégek miatt)

Munkaidő: hétfőtől - vasárnapig 9:00 - 20:00. A leginkább preferált időszak: hétfőtől péntekig 9:00 - 17:00.
                   havi 50 óra vállalása szükséges előre egyeztetett beosztás szerint

Előnyök

  • hasonló munakkörben szerzett tapasztalat
  • minél több ráérés a megadott munkaidőben
  • debreceni vagy környéki lakhely / tartózkodási hely
  • hosszú távú munkavállalás (minimum fél év)
  • passzív félév vagy egyéni tanrend

Amit kínálunk

  • diákbér: bruttó 733-850 Ft/óra
  • hosszútávú kreatív munkalehetőség
  • izgalmas munka, ami a szenvedélyeddé válhat

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha fényképes önéletrajzot is töltesz fel a rendszerünkbe (pdf vagy .doc formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Kapcsolattartó:

Bodnár-Létai Noémi
debrecen@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Kultúra/Művészet/Szórakoztatás
Munkakör Játékmester szabadulószobában
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok

Pozíció:

Játékmester szabadulószobában

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat