URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/karbantartasi-gyakornok/98987 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Karbantartási gyakornok

Ezúttal vezető gyógyszergyártással foglalkozó parnercégünkhöz keresünk csapattagot a kalibrálási és karbantartási osztályra

Cégbemutató

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok

  • Berendezések, gépek felülvizsgálata, felmérése
  • Műszerek azonosítása, ellenőrzése,
  • Műszerkritikussági értékelések felülvizsgálata, ellenőrzése
  • Kalibrálási és karbantartási folyamatok, task listek felülvizsgálata, módosítása
  • Új SAP modul bevezetés támogatása
  • Új berendezések telepítésének, beüzemelésének támogatása
  • Berendezés alműszereinek felmérése, beazonosítása, adatgyűjtés
  • Rezgésdiagnosztikai rendszer támogatása

Elvárások

  • műszaki tapasztalat (szakközépiskola vagy egyetemi tanulmány, esetleg munkahely)
  • terepi és irodai munkavégzés egyaránt (Gödöllő)
  • Microsoft Office haladó szintű ismerete
  • angol nyelvtudás előny
  • precíz, önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • munkavégzés időtartama minimum fél év, mely igény szerint hosszabbításra kerülhet

Munkaidő: H-P között heti 2-3 nap (24 óra) vállalása 8.00-17.00 között, rugalmas munkaidő

Neked találták ki a munkát ha hosszú távon szeretnél dolgozni egy megbízható vállalatnál.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1038 Ft óránként
  • Tapasztalatszerzési lehetőség a műszaki csapatban
  • Projektekben való aktív részvétel
  • Céges buszjárat Budapestről

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon, vagy a toth.lilla@minddiak.hu email címen.

Kapcsolattartó:

Tóth Lilla
toth.lilla@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Műszaki/Mérnök
Munkakör Karbantartási gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok

Munkavégzés helye: Pest megye / Gödöllő
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat