URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/kavehazi-kisegito/96635 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Jelenleg egy XI. kerületi, hangulatos kávézó számára keresünk diákot pultos feladatok ellátására.

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • Vendégek kiszolgálása
  • Felel az üzlet tisztaságáért, a berendezések tökéletes működéséért
  • Kellemes légkört teremt a kávézóban
  • Műszak átadás és átvétel esetén leltározza a napi árumozgást, ellenőrzi a készleteket
  • Munkaterület és a szükséges eszközök előkészítése, asztalok tisztán tartása, megterítése, díszítése
  • Kávé, tea, egyéb italok készítése, szendvicsek és sütemények kínálása
  • Pénztárgép használata, készpénzes és bankkártyás fizettetés kezelése
  • Napi zárással kapcsolatos teendők elvégzése promóciós termékek – ajándékok, nyeremények, törzsvásárlói akciók kínálása vendégek felé
  • Felügyeli a higiéniai, illetve az egészségügyi előírásokat, HACCP előírást betartja
  • Elérhető és megvásárolható termékek készletezése, tárolása, raktározása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Vendéglátásban szerzett tapasztalat
  • Vendéglátói/idegenforgalmi tanulmányok folytatása

Munkaidő: Heti minimum 2-3 hétköznap vállalása.

Előnyök

  • Heti 4-5 nap vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 1000 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Kapcsolattartó:

Galajda Henrietta
galajda.henrietta@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Idegenforgalom/Szálloda/Vendéglátás
Munkakör Kávéházi kisegítő
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: alapfok írásban: alapfok

Pozíció:

Kávéházi kisegítő

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Vendéglátás / Idegenforgalom