URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/kisegito-munkatars-penzugyi-teruleten/98963 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Kisegítő munkatárs pénzügyi területen

Gazdasági területen tanulsz és szeretnél tapasztalatot szerezni a nyári időszakban? Itt a lehetőség, hogy kiemelt partnerünk pénzügyi területén dolgozz. Várjuk jelentkezésed!

Cégbemutató

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is.

Élj a lehetőséggel!

Feladatok

  • Raktári kisegítés pénzügyi területen
  • Tárgyi eszközök címkézése, dokumentálása
  • Irattárazás
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások

  • 18. életév betöltése
  • Folyamatban lévő egyetemi tanulmányok
  • Magabiztos, talpraesett hozzáállás
  • Precizitás
  • Minimum 6 hét vállalása

Munkaidő: Napi 6-8 órás munkavégzés (07:00 - 15:00)

Amit kínálunk:

  • Bér: bruttó 1050 Ft/óra,
  • Igényes munkakörnyezet

Előnyök

  • Pénzügyi-gazdasági tanulmányok

Töltsd ki a lenti űrlapot és kattints a "jelentkezem" gombra! Ha már regisztáltál az oldalon, jelentkezz be és jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress bátran a lenti email címen!

Kapcsolattartó:

Baráth Bernát
kecskemet@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Pénzügy/Számvitel/Kontrolling
Munkakör Kisegítő munkatárs pénzügyi területen
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Békés megye / Békéscsaba
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat