URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/kisegito-penztaros/98671 Elrejtés

Töltés...
Tisztelt álláskereső!

Ez az álláshirdetés lejárt.
Azonban oldalunk több ezer egyéb álláshirdetéssel rendelkezik! Találja meg az önnek megfelelő munkát erre a linkre kattintva!
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Multinacionális áruházlánc kínál változatos feladatokat diákoknak átlag feletti bérrel. Kattints a részletekért!

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • Pénztárkezelés
  • Aktív részvétel a vevőbarát pénztári környezet és kiszolgálás megvalósításában

Elvárások

  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • aktív vagy passzív státusz
  • érvényes egészségügyi kiskönyv (érvényes tüdőszűrő, orvosi igazolás-fertőző betegségtől mentes)
  • jó kommunikációs készség
  • precíz munkavégzés
  • 18. betöltött életév
  • hosszútávra (minimum 3 hónap) hétfőtől-péntekig min. 20 óra heti legalább 3 napos + 2 szombat munkavállalással.

Előnyök

  • Egyéb áruházban szerzett pénztárkezelési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 860 Ft/óra + műszakpótlék

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a www.minddiak.hu/regisztracio oldalon!

Kapcsolattartó:

Nagy Annamária
mc.diakmunka0@minddiak.hu

Részletek:

Munkakör Kisegítő pénztáros
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés

Pozíció:

Kisegítő pénztáros

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat