URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/konyvelesi-asszisztens/98964 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Könyvelési asszisztens

Értesz a könyveléshez? Számviteli dolgokat tanulsz? Akkor jelentkezz!

Cégbemutató

Tevékenységünk részben specializálódott, hiszen ma elsősorban banki követelések vásárlásával foglalkozunk, részben kibővült, hiszen ma már nemcsak kétesnek minősített vállalati hiteleket vásárolunk, hanem lakossági kölcsönköveteléseket is a legszélesebb spektrumban.

Feladatok

  • szállítói számlák előrögzítése
  • könyvelő programban bank könyvelése (szállító, vevő számla kiegyenlítése)
  • banki felületen bankkivonatok kinyomtatása
  • séma szerinti Excel táblák készítése (pl. bérfeladáshoz, értékesítéshez, stb..)

Elvárások

  • Folyamatban lévő tanulmányok
  • Felhasználói szintű Ms Office ismeretek (Excel, Word)

Munkaidő: H-P között napi 6 óra vállalása, heti 20-25 órában

Amit kínálunk

  • bruttó 1200 Ft/ óra diákbér
  • Valódi szakmai tudás és tapasztalatszerzési lehetőség

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá a lenti űrlapon a honlapunkon.

Kapcsolattartó:

Tóth Lilla
toth.lilla@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Pénzügy/Számvitel/Kontrolling
Munkakör Könyvelési asszisztens
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat