URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/konyvelesi-gyakornok/98029 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Könyvelési gyakornok

Jelenleg irodatechnikával foglalkozó multinacionális partnerünk részére keresünk könyvelési gyakornokot.

Cégbemutató

Irodatechnológiával és berendezések bérbeadásával foglalkozó partnercégünk, a Konica Minolta keresi leendő gyakornokát könyvelés területen.

Feladatok

  • Saját tárgyi eszközök aktiválásának könyvelése
  • KSH adatjelentés negyedéves előkészítése
  • Saját tárgyi eszközök selejtezésének előkészítése, könyvelése
  • Pénztár bizonylatok, és bérgépek miatti mozgások könyvelése
  • Adatszolgáltatás társosztályoknak, egyeztetés, ellenőrzés
  • Bejövő számlák, bank, e-számlák könyvelése
  • Dolgozók készpénzes és bankkártyás számláinak elszámolása és könyvelése

Munkaidő

Hétfőtől péntekig heti 20 órában (napi átlag 4 óra) rugalmas beosztásban

Elvárások

  • Folyamatokban lévő nappali tagozatos tanulmányok még legalább egy évig
  • Számviteli alapismeretek
  • Magabiztos Excel tudás
  • Minőségorientált szemlélet

Előnyök

  • Alapfokú angol nyelvtudás
  • Számviteli területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.200 Ft / óra gyakornoki fizetés
  • Hosszú távú lehetőség karrierépítésre
  • Szakterületi ismeret- és tapasztalatszerzés
  • Támogató környezet
  • Rugalmas időbeosztás

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, várjuk jelentkezésed regisztrációt követően önéletrajz feltöltésével, vagy a mari.marta@minddiak.hu e-mail címen önéletrajzod beküldésével.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat