URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/leltar/99457 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Leltár

Alkalmi munkát keresel? Itt a lehetőség, hogy jelentkezz leltári munkánkra kiemelt bérezésért! Már csak pár hely maradt!

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal Szeged bevárosában lévő ruházati üzletbe várjuk jelentkezéseteket leltározási mukára.

Feladatok

  • Ruházati üzletben, leltározási feladatok ellátása
  • Ruhák pakolása, számolása manuálisan, illetve szkennerrel
  • Csipogózás

Munkaidő:  2018. július 10 (kedd) várhatóan 20.00-tól a leltár befejezéséig (max. 4-6 óra)

Elvárások

  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Betöltött 18. életév

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés: bruttó 1200 Ft/óra
  • Alkalmi munkalehetőség

Amennyiben felkeltette figyelmed a munka, jelentkezz rá regisztrációt követően.

Kapcsolattartó:

Baráth Bernát
kecskemet@minddiak.hu

Részletek:

Munkakör Leltár
Tervezett kezdés dátuma 2018-07-10

Pozíció:

Leltár

Munkavégzés helye: Csongrád megye / Szeged
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat