URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/logisztika-adminisztrativ-munka/100648 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Logisztika, adminisztratív munka

Egyszerű adminisztratív munkára várjuk jelentkezésed! Ha ráérsz esetleg szívesen dolgoznál, akkor itt a lehetőség, jelentkezz!

Cégbemutató

Marcali telephelyű Partnercégünkkel 10 éve működünk együtt sikeresen. Tevékenysége királykategória minőségű ventilátor motorok gyártásához fűződik és évente több mint 1000 embert foglalkoztat.

Feladatok

  • a üzem munkájának támogatása
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása (iratrendezés, lefűzés, dokumentáció rendben tartása)

Elvárások

  • 18. életév betöltése
  • német nyelvtudás
  • nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs készség
  • Microsoft Office programok használatában való jártasság
Munkaidő: hétfőtől péntekig 7:30 - 16:00, legalább heti 30 órában.

Előnyök

  • adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
  • hosszútávú munkavállalás

Amit kínálunk

  • folyamatos munkavégzési lehetőség
  • tapasztalatszerzési lehetőség
  • betekintés egy nagy múltú nemzetközi (piacvezető) cég működésébe

További információ a 06 70 510 4220 számon vagy nagykanizsa@minddiak.hu e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével.

Kapcsolattartó:

Iványi Alexandra
ivanyi.alexandra@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Asszisztencia/Adminisztráció
Munkakör Logisztika, adminisztratív munka
Szükséges nyelvismeret német szóban: alapfok írásban: alapfok
Szükséges végzettségek Középiskola

Munkavégzés helye: Somogy megye / Marcali
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat