URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/logisztika-gyakornok/100663 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Logisztika gyakornok

Érdeklődsz a logisztika terület iránt? Fontos számodra, hogy tapasztalatot gyűjts, a gyakorlatban is alkalmazd az iskolában megszerzett tudást, valamint szeretnéd mindezt egy jó hangulatú helyen, barátságos környezetben elérni? Ha a válaszod igen, jelentkezz!

Cégbemutató

Ezúttal egy német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó partnercégünk számára keresünk diákokat logisztika gyakornok munkakörbe.

Feladatok

  • EKÁER lejelentés
  • Előző napi kiszállítások dokumentumainak ellenőrzése, lefűzése
  • Hiányzó dokumentumok esetén intézkedés a hiány pótlására
  • Kiszállítási okmányok összeállítása és továbbítása a könyvelés részére
  • A meg nem valósult, illetve részben megvalósult kiszállításokhoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • A be- és kiszállításokhoz kapcsolódó, valamint a logisztikai osztály működésével összefüggő számlák nyilvántartása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Alapfokú angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Heti minimum 3 nap vállalás (napi 6-8 órában)
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzés
  • Precizitás, időgazdálkodás

Munkaidő: Hétfő-péntek, 08:00-17:00 óra között heti 25-35 óra vállalása / heti 3 nap

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 1200 Ft/óra
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Diplomamunka megírásában való segítségnyújtás
  • Azonnali kezdés

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Kapcsolattartó:

Galajda Henrietta
galajda.henrietta@minddiak.hu

Részletek:

Munkakör Logisztika gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: alapfok írásban: alapfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest X. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat