URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/logisztikai-gyakornok/99215 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Logisztikai gyakornok

Dolgozz heti 3 napot  és szerezz tapasztalatot logisztikai területen egy piacvezető technológia vállalatnál.

Cégbemutató

A Philips Lighting/Signify egy nemzetközileg elismert piacvezető cég kiemelt szakértelemmel a megújuló (LED) világítási megoldások fejlesztésében, gyártásában és alkalmazásában. Most logisztikai gyakornokot keresünk hosszú távra!

Feladatok

  • Készletriportok készítése
  • Raktárkészletek felhaszálásának nyomonkövetése
  • Supply Planner Managerek munkájának napi szintű támogatása

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • Magabiztos Excel használat
  • Középszintű angol nyelvtudás
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Heti min. 3 nap vállalása 8 órában

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig, 8.30-17.00,

Munkavégzés helye:

Tamási (de! ingyenes céges utazás Budapestről)

Amit kínálunk:

  • Órabér: br. 1300 Ft
  • tanulási lehetőség a szakma legjobbjaitól
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • lehetőség pool car (céges utazás) igénybevételére

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a regisztrációt követően.

Kapcsolattartó:

Kovács Máté Dávid
pecs@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Beszerzés/Logisztika/Szállítás
Munkakör Logisztikai gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok

Munkavégzés helye: Tolna megye / Tamási
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat