URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/logisztikus-gyakornok/98966 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Logisztikus gyakornok

Szerezz értékes szakmai tapasztalatot Logisztikus gyakornok pozícióban!

Cégbemutató

A GE Power részeként a GE Power Services különálló üzletága egy olyan globális operációs központot működtet Magyarországon, mely a világ több tájára nyújt komplex szolgáltatásokat többek között gázturbinákhoz kapcsolódó szerződések menedzselésében és a tartalékalkatrész-kereskedelem területén.
Csatlakozz hozzánk, a GE-hez veresegyházi központunkba logisztikus gyakornokként!

Ezúttal nemzetközileg elismert partnerünk részére keresünk diák munkavállalót, Logisztikus gyakornoki munkakörbe, az alábbi feltételekkel:

Feladatok

Ami Rád vár:

  • Támogatod a termékek kiszállításért felelős szakemberek munkáját
  • Koordinálod és nyomon követed a szállítmányokat
  • Naprakészen tartod a vállalatirányítási rendszer adatbázisát
  • Riportokat készítesz napi / heti rendszerességgel
  • Ezen felül bármi, amit szeretnél kihozni gyakornoki karrieredből

Elvárások

Amit kérünk Tőled:
  • Heti min. 20 órát tudj dolgozni
  • Rendelkezz nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal
  • Magabiztosan beszélj és levelezz angolul
  • Ismerd jól a MS Office-t, és az Excel használata se okozzon gondot

Amit mi kínálunk:

  • Rugalmas időbeosztást (de tényleg!)
  • A munkaerőpiac által elismert és értékelt gyakorlati tapasztalatot
  • Olyan kihívásokat, melyek a személyes és szakmai fejlődésedet támogatják
  • Nemzetközi kapcsolatépítési és karrierlehetőségeket
  • Fiatalos munkakörnyezetet, ahol barátokra és mentorokra találhatsz
  • Kedvezményesen használható saját fitnesstermünkkel gondoskodunk arról, hogy munka után fizikailag is kellemesen elfáradj
  • Szemléletmódformáló (egészséggel, életvitellel kapcsolatos) előadásokon is részt vehetsz
  • Versenyképes gyakornoki fizetést
  • Céges buszjárat (Munkavégzés helye: Veresegyház)

Bérezés:

Bruttó 1150 ft/ óra

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz pontosan dolgozni. Ha kérdésed lenne keress a lenti email címen.

Kapcsolattartó:

Balogh Zoltán
balogh.zoltan@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Beszerzés/Logisztika/Szállítás
Munkakör Logisztikus gyakornok
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / (haladó)

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat