URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/mernok-asszisztens/99272 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Mérnök asszisztens

Ha mérnöki területen képzeled el a karriered, akkor ez a gyakornoki munka jó kiindulás lesz.

Cégbemutató

Most az egyik professzionális tisztítóberendezés gyártással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk mérnök területre munkatársakat.

Feladatok

  • mérnökök támogatása, kiadott feladatok ellátása
  • adatok bevitele táblázatokba, adatbázisokba

Elvárások

  • nappali aktív vagy passzív státusz
  • felsőoktatási intézményben, gépészmérnöki tanulmányokat folytató hallgató
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Office számítógépes ismerete

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 8:00-16:00

Előnyök

  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • szakmai ismeretek megszerzése egy dinamikus csapattól

További információ a 06 70 510 4220 számon vagy nagykanizsa@minddiak.hu e-mail címen a pozíció pontos megjelölésével.

Kapcsolattartó:

Iványi Alexandra
nagykanizsa@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Műszaki/Mérnök
Munkakör Mérnök asszisztens
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: alapfok írásban: alapfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (tapasztalt)
Szükséges végzettségek Érettségi

Munkavégzés helye: Zala megye / Nagykanizsa
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat