URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/mernok-gyakornok-a-nestlenel/97855 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Mérnök gyakornok a Nestlénél

Ha mérnöki területen képzeled el a karriered, akkor ez a gyakornoki munka jó kiindulás lesz.

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Mérnök gyakornokot keresünk a szerencsi Nestlé gyárba,
Neslé Hungária Kft. megbízásából.

Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a vállalat működésével és a szakmai tudását bővítheti a munkafolyamatok során.

Feladatok

  • Projektmérnökök munkájának segítése,
  • Beruházásokban való közreműködés,
  • Tervrajzok, kalkulációk készítése,
  • Automatizálási projektben való részvétel.

Elvárások

  • nappali tagozatos jogviszony
  • aktív vagy passzív státusz
  • felsőoktatási intzményben, villamosmérnöki vagy gépészmérnöki tanulmányokat folytató hallgató
  • jó kommunikációs és szervező képességek
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office számítógépes ismerete

*Munkaidő: Hétfő és péntek közötti minimum 3 nap vállalása, napi munkavégzés 6-8 órában, 8.00-16.00 terjedő intervallumban. Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve.

Előnyök

  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 1038 Ft/óra
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikus csapatban
  • Szakmai ismeretek megszerzése, önálló projektet

Várjuk jelentkezésed honlapunkon történő regisztráció útján, ha folyamatosan tudsz munkát vállalni.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerőseid érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével oszd meg velük a Facebookon is!

Kapcsolattartó:

Nagy Annamária
mc.diakmunka0@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Élelmiszeripar
Munkakör Mérnök gyakornok a Nestlénél
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (tapasztalt)
Szükséges végzettségek Érettségi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Szerencs
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat