URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/multimedia-es-it-fejlesztesi-gyakornok/98017 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Multimédia és IT fejlesztési gyakornok

SÉrdekel a multimédia, a távközlés és az infokommunikáció világa? Kíváncsi vagy a legújabb technológiai trendekre? Szívesen megismernéd egy tartalomszétosztó hálózat (CDN) működését? Akkor itt a helyed!

Az Antenna Hungária Zrt. Multimédia és IT fejlesztési gyakornokot keres!

Cégbemutató

Az Antenna Hungária meghatározó szereplője a hazai telekommunikációs szektornak. Fő tevékenységi területe az országos földfelszíni televízió- és rádióműsor-szórás, illetve -szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás.

Feladatok

  • Sport és egyéb rendezvényeken az internetes stream előállításának és továbbításának biztosítása a cég által rendelkezésre bocsátott berendezések segítségével
  • Aktív részvétel kisebb multimédia projektek tervezésében és megvalósításában

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai vagy villamosmérnöki tanulmányaidat végzed nappali tagozatos hallgatóként
  • Általános videótechnika és audiotechnika ismereteid vannak
  • Tudod mi az a MPEG technológia
  • Bármilyen széles körben ismert programnyelven alap programozási ismereteid vannak
  • Rendelkezel alap IP hálózati ismeretekkel
  • Proaktív vagy, motiválnak az új feladatok, vágysz az új ismeretek megszerzésére

Munkaidő:  heti 20-25 óra

Amit kínálunk

  • Bruttó 1300 Ft/ óra diákbér
  • hosszú távú gyakornoki munkalehetőség, rugalmas, legalább heti 20 órás munkaidőben
  • szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • fiatal, dinamikus, magasan képzett csapat
  • kényelmes irodai környezet
  • közös programok, sportolási lehetőség

Amennyiben szeretnéd vállalni a fenti munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően a honlapunkon.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XI. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat