URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/munkaugyi-gyakornok/98672 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Szerezz széles körű munkaügyi tapasztalatot, nyerj betekintést a személyügyi iratok-, nyilvántartások kezelésébe, cafeteria rendszerekbe. Tanuld meg a bérszámfejtés csínját-bínját!

Cégbemutató

Dolgozz a Mind-Diáknál! Diákszövetkezetünk országos hálózatban kínál rendszeres és alkalmi diákmunkát számos iparágban és pozícióban. Diákmunka keretében megszerzett munkatapasztalat jó referencia lehet későbbi pályakezdésedkor is. Élj a lehetőséggel, akár szakmai gyakorlatodat is teljesítheted rajtunk keresztül!

Feladatok

  • Személyügyi anyagok, dokumentumok kezelése,
  • Munkaügyi nyilvántartások készítése, frissítése,
  • Munkavállalók be- és kiléptetésének ügyintézése,
  • A munkaügyi vezető irányítása mellett bérszámfejtés, bérügyintézés,
  • Béren kívüli juttatások (cafeteria) kezelése,
  • Kimutatások készítése,
  • Általános munkaügyi adminisztráció

Elvárások

  • Befejezett vagy folyamatban lévő szakirányú tanulmányok (OKJ vagy felsőfokú oktatásban, elsősorban személyügyi területen)
  • Legalább egy éves munkavállalási hajlandóság, heti 20-40 óra vállalása
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kapcsolatteremtő képesség a munkavállalókkal
  • Magas fokú stressztűrő képesség
  • Logikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség

Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 4-6-8 óra.

Előnyök

  • Releváns tapasztalat
  • Kapcsolódó jogszabályok (munkajog, társadalombiztosítási jog, kormányrendeletek) ismerete
  • Visualbér vagy egyéb bérprogram ismerete

Jelentkezhetsz a www.minddiak.hu honlapon regisztráció után a pozíció megjelölésével önéletrajzzal.

Ha ez a feladat érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is!

Kapcsolattartó:

Nagy Annamária
mc.diakmunka0@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Humán erőforrás / Munkaügy
Munkakör Munkaügyi gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Szükséges végzettségek Érettségi

Pozíció:

Munkaügyi gyakornok

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Miskolc
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat