URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/munkavedelmi-gyakornok-a-nestlenel-szerencs/96563 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Munkavédelmi gyakornokot keresünk a szerencsi Nestlé gyárba,
Neslé Hungária Kft. megbízásából.

Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét egy multinacionális vállalatnál. A hallgató megismerkedhet a vállalat működésével és a szakmai tudását bővítheti a munkafolyamatok során.

Feladatok

  • munkavédelmi adatlapok és felmérések rögzítése
  • elemzések készítése
  • KPI-ok követése
  • üzembejárás
  • hirdetők frissítése
  • munkavédelmi kollégák munkájának támogatása

Elvárások

  • nappali tagozatos jogviszony
  • aktív vagy passzív státusz
  • mérnöki vagy gazdasági karon folytatott felsőoktatási tanulmányok
  • jó kommunikációs és szervező képességek
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office számítógépes ismeretek

*Munkaidő: Hétfő és péntek közötti minimum 3 nap vállalása, napi munkavégzés 6-8 órában, 8.00-16.00 terjedő intervallumban. Iskolai kötelezettségekkel előzetesen összeegyeztetve.

Előnyök

  • hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • hulladékgazdálkodási, munkavédelmi ismeret
  • SAP ismeret

Amit kínálunk

  • Diákbér: bruttó 1038 Ft/óra
  • Utazás támogatott.
  • Szakmai tapasztalat szerzése

Várjuk jelentkezésed honlapunkon történő regisztráció útján, ha folyamatosan tudsz munkát vállalni.

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerőseid érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével oszd meg velük a Facebookon is!

Kapcsolattartó:

Nagy Annamária
mc.diakmunka0@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Diákmunka/Szakmai gyakorlat
Munkakör Munkavédelmi gyakornok a Nestlénél-Szerencs
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (kezdő)
Szükséges végzettségek Érettségi

Pozíció:

Munkavédelmi gyakornok a Nestlénél-Szerencs

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Szerencs
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat