URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/online-hirszerkesztosegi-gyakornok/99491 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Online hírszerkesztőségi gyakornok

Ha van időd délutánonként Magyarország egyik legnagyobb televíziójánál, az RTL Klubnál dolgozni, akkor itt a helyed!

Cégbemutató

Otthon vagy a hírek világában? Képben vagy Magyarország és a nagyvilág történéseiben? Kíváncsi vagy, hogy hogyan készülnek az RTL hírműsörai és szívesen részt vennél azok online szerkesztésében? Ha úgy érzed, mindez igaz rád, akkor jelentkezz gyakornoknak az RTL online hírszerkesztői csapatába!

Feladatok

  • Aktív részvétel az rtl.hu híroldalainak (Híradó, Fókusz) szerkesztésében és tartalmainak létrehozásában
  • Extra videók forgatása, vágása
  • Extra anyagok írása

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Kiváló írás- és fogalmazási készség
  • Angol nyelv magas szintű ismerete
  • Tájékozottság, érdeklődés a hírek iránt
  • MS Office magabiztos ismerete (Word, Excel, Power Point)
  • Tanulékony és kreatív személyiség

Munkaidő

Heti legalább 20 óra rugalmas beosztásban, elsősorban délután.

Amit kínálunk

  • Bruttó 1.059 Ft / óra
  • Országos TV csatornánál való munkalehetőség
  • Multinacionális környezet
  • Fiatalos csapat, jó hangulat
  • Tanulási és fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Vágó- és képszerkesztő programok (Edius, Photoshop) ismerete
  • Angolon kívüli más idegen nyelv ismerete

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti email címen.

Kapcsolattartó:

Szeles Noémi
szeles.noemi@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Marketing/Reklám/Média/PR
Munkakör Online hírszerkesztőségi gyakornok
Tervezett kezdés dátuma Azonnal
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Irodai szoftver / MS PowerPoint (haladó)
Szükséges végzettségek Érettségi

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XXII. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat