URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/operacios-fejlesztest-tamogato-gyakornok/98026 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Operációs fejlesztést támogató gyakornok

A Budapest Bank közel 250 gyakornoknak biztosít kihívásokkal teli munkahelyet. Ha tagja szeretnél lenni ennek az ambíciózus, lelkes, és szakmailag jól felkészült csapatnak, nem kell mást tenned, mint jelentkezni a pozícióra.

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a  Budapest Bank Zrt. részére keresünk gyakornokot, az Operációs IT fejlesztésekkel foglalkozó csapat munkájának támogatására.

Feladatok

  • Kimutatások készítése, feldolgozása,
  • Szoftverek dokumentálása, támogatása
  • Alkalmazás fejlesztések,
  • Meglévő alkalmazások módosítása
  • Hatékonyságnövelő/ folyamategyszerűsítő  funkciók kialakítása.

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel főiskolai vagy egyetemi képzésben
  • Microsoft Office, Access ismeretekkel rendelkezel,
  • SQL-ben és Visual Basic-ben jártas vagy,
  • Legalább fél éves gyakorlatot keresel,
  • Minimum heti 25-30  órában tudsz nálunk dolgozni,
  • Informatikai tanulmányokat folytattál vagy folytatsz jelenleg is, - Microsoft Office, Access ismeretekkel rendelkezel
  • Dokumentálási tapasztalataid vannak.

       A beléptetéshez szükséged lesz 3 hónapnál nem régebbi teljes körű erkölcsi bizonyítványra.

Előnyök

  • Feladataidat precízen és a Tőled elvárható legmagasabb színten teljesíted
  • Meggyőző a kommunikációs készséged
  • Kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt
  • Bankszerű, elegáns, ápolt a megjelenésed
  • Tudsz alkalmazkodni a Bank kultúrájához.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1038 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Önálló felelősséggel járó feladatokat,
  • Adott operációs  IT csapat munkájában való aktív részvételt,
  • Elméleti tudásod átültetését a gyakorlatba,
  • Szakmai és készségfejlesztéseket,
  • Szakdolgozat írási lehetőséget,
  • Kiemelkedő teljesítés esetén főállású munkalehetőséget.

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a regisztráció után, várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat