URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/operacios-gyakornok-eszkozlizing/99504 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Operációs gyakornok - eszközlízing

Ha szeretsz elemzéseket készíteni, jártas vagy az SQL-ben és Visual Basic-ben, ez a pozíció testhezálló lesz számodra. Mindemelett Magyarország legkiválóbb Gyakornoki Programjának lehetsz részese.

Cégbemutató

A Budapest Bank közel 250 gyakornoknak biztosít kihívásokkal teli munkahelyet. Ha tagja szeretnél lenni ennek az ambíciózus, lelkes, és szakmailag jól felkészült csapatnak, nem kell mást tenned, mint jelentkezni a pozícióra.

Ezúttal a bank részére keresünk operációs gyakornokot eszközlízing területre.

Feladatok

  • Standard szerződés módosítások elvégzése,
  • Előterjesztési ügyfélanyag összeállítása,
  • Szerződéses és ügyféldokumentumok papíralapú és digitális irattárazása,
  • Futamidő végi lezárással kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése,
  • Bejövő és kimenő posta kezelése,
  • Irodaszer, boríték, névjegykártya rendelés, reprezentációs felhasználások kezelése.

Elvárások

  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezel főiskolai vagy egyetemi képzésben
  • Felhasználói szintű Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint) tudással rendelkezel,
  • Gazdasági tanulmányokat folytatsz (esetleg már van két teljesített féléved),
  • Legalább fél éves gyakorlatot keresel,
  • Minimum heti 20 órában tudsz nálunk dolgozni,
  • Dokumentálási tapasztalataid vannak.
       A beléptetéshez szükséged lesz 3 hónapnál nem régebbi teljes körű erkölcsi bizonyítványra.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1038 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális környezet
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Önálló felelősséggel járó feladatokat,
  • Adott operációs  IT csapat munkájában való aktív részvételt,
  • Elméleti tudásod átültetését a gyakorlatba,
  • Szakmai és készségfejlesztéseket,
  • Szakdolgozat írási lehetőséget,
  • Kiemelkedő teljesítés esetén főállású munkalehetőséget.

Előnyök

  • Feladataidat precízen és a Tőled elvárható legmagasabb színten teljesíted
  • Meggyőző a kommunikációs készséged
  • Kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt
  • Bankszerű, elegáns, ápolt a megjelenésed
  • Tudsz alkalmazkodni a Bank kultúrájához.

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, keress a lenti e-mail címemen.

Kapcsolattartó:

Györkös Beáta
gyorkos.beata@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Bank/Biztosítás/Pénzintézet
Munkakör Operációs gyakornok - eszközlízing
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat