URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/penztaros-lakberendezesi-aruhazban/98019 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Pénztáros lakberendezési áruházban

Van már tapasztalatod pénztáros pozícióban vagy pont most szeretnél szerezni? Jelentkezz hozzánk, és dolgozz Debrecen egyik legnagyobb és leggyorsabban növekvő áruházába!

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák!  A diákszövetkezet, melynek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát. Részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton.

Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  • pénztár kezelése
  • vásárlók tájékoztatása, udvarias kiszolgálása
  • aktív részvétel a vevőbarát pénztári környezet kialakításában

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Folyamatos munkavállalás legalább 3 hónapon keresztül
  • Pontos, precíz munkavégzés é
  • Min. heti három nap vállalása a megadott munkaidőnek megfelelően

Munkaidő: Hétfőtől Szombatig 9:00-20:00, Vasárnap 10:00-18:00

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minél több nap vállalása
  • Egészségügyi kiskönyv megléte

Amit kínálunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Bér: bruttó 930 Ft/óra
  • Órarendhez igazítható, előre tervezhető beosztás
  • Hosszú távú lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd fényképes önéletrajzodat (doc vagy pdf formátumban).

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye / Debrecen
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat