URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/penzugyi-es-szamviteli-gyakornok-/98022 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Pénzügyi és számviteli gyakornok - lakosság (Újpest)

A Budapest Bank közel 250 gyakornoknak biztosít kihívásokkal teli munkahelyet. Ha tagja szeretnél lenni ennek az ambíciózus, lelkes, és szakmailag jól felkészült csapatnak, nem kell mást tenned, mint jelentkezni a pozícióra.

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal a Budapest Bank Zrt. részére keresünk pénzügyi és számviteli gyakornokot az újpesti bankfiókba az alábbiak szerint:

Feladatok

  • meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása,
  • proaktív termék- és szolgáltatásértékesítéssel, az ügyfélkör bővítése,
  • az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása.

Elvárások

  • legalább fél éves gyakorlatot keresel,
  • minimum heti 20 órában tudsz nálunk dolgozni,
  • nappali hallgatói jogviszonnyal rendelkezel,
  • gazdasági területen tanulsz,
  • pénzügyi/számviteli alapismeretekkel rendelkezel,
  • a kötelező gyakorlat leigazolása mellett valódi szakmai tapasztalatot szeretnél szerezni.

Előnyök

  • értékseítésben szerzett tapasztalat
  • jó a szervező és problémamegoldó képességed,
  • precízen, pontosan dolgozol, akár párhuzamosan futó projektek esetén is,
  • ügyfél-központúan gondolkozol,
  • meggyőző a kommunikációs készséged,
  • rendkívül jók a priorizálási és időmenedzsment képességeid,
  • kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,
  • alkalmazkodni tudsz a Budapest Bank kultúrájához.

Amit kínálunk

  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai gyakorlat igazolása, tapasztalat szerzés
  • Brutto 1038 Ft/óra diákbér

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a regisztráció után, várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest IV. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat