URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/penzugyi-es-szamviteli-gyakornok/97839 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Pénzügyi és számviteli gyakornok

Ezúttal a Budapest Bank Zrt. kiskőrösi fiókjába keresünk gyakornokot.

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok

  •  meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása,
  •  proaktív termék- és szolgáltatásértékesítéssel, az ügyfélkör bővítése,
  •  az értékesítéshez kapcsolódó adminisztráció ellátása.

Elvárások

  • 18 éves korhatár,
  • nappali tagozatos aktív/passzív jogviszony,
  • heti 20 óra ráérés.
  • pénzügyi/számviteli alapismeretek.

       A munkához szükséged lesz egy 3 hónapnál nem régebbi, teljes körű erkölcsi bizonyítványra.

Előnyök

  •  precíz, pontos munkavégzés,
  •  meggyőző kommunikációs készség,
  •  kiválóan dolgozol önállóan és csapatban egyaránt,
  •  alkalmazkodás a Budapest Bank kultúrájához.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1038 Ft/óra diákbér

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet a regisztráció után, várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Kapcsolattartó:

Baráth Bernát
kecskemet@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Pénzügy/Számvitel/Kontrolling
Munkakör Pénzügyi és számviteli gyakornok
Tervezett kezdés dátuma Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye: Bács-Kiskun megye / Kiskőrös
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat