URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/penzugyi-gyakornok-tavasz/96589 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Pénzügyi gyakornoki pozíció februári munkakezdéssel. Szerezz szakmai gyakorlatot kiemelt órabérért!

Cégbemutató

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal multinacionális pénzügyi vállalat részére keresünk diák munkavállalót, Pénzügyi gyakornoki munkakörbe.

Feladatok

2 különböző területre keresünk diák munkavállalókat:

  • Product Control

Felelős a pénzügyi teljesítmények ellenőrzése, elemzése és riportok készítése iránt. A feladat magában foglalja a kereskedelmi stratégiák megértését, ehhez hozzá tartozik a termékek, fedezet, árazás, kockázatelemzés ismerete.

  • Regulatory Reporting

Statisztikai riportok készítése az EMEA országok szabályai szerint. Mérlegkimutatások és jövedelemkimutatások készítése a helyi szabályoknak megfelelően.

Elvárások

  • Nappali aktív hallgatói jogviszony Pénzügyi, Számviteli, Kontrolling vagy Gazdasági területen
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Kiváló MS Excel ismeret
  • Heti minimum 30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó 1100 Ft/óra diákbér
  • Multinacionális vállalatnál történő tapasztalatszerzés
  • Lehetőségek nemzetközi környezetben

Ha pozíciónk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet a honlapunkon a regisztrációt követően.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük Facebookon is!

Kapcsolattartó:

Balogh Zoltán
balogh.zoltan@humancentrum.hu

Részletek:

Szakterület Pénzügy/Számvitel/Kontrolling
Munkakör Pénzügyi gyakornok (Tavasz)
Tervezett kezdés dátuma 2018-02-01
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Pozíció:

Pénzügyi gyakornok (Tavasz)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest VIII. kerület
Munkaidő: Teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Számvitel / Pénzügy / Kontrolling