URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/penzugyi-szamviteli-gyakornok/97833 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

Pénzügyi/Számviteli Gyakornok

Ha szívesen kipróbálnád magad egy színes, fiatal és nemzetközi csapatban és környezetben rész- vagy teljes munkaidőben csatlakozz az Avis Budget Group munkatársaihoz Pénzügyi/Számviteli Gyakornok munkakörbe!

Cégbemutató

Az Avis Budget Group egyike a világ piacvezető autókölcsönzőinek. Fő tevékenységi területeink az ügyfélszolgálat, kereskedelmi támogatás, valamint pénzügyi szolgáltatások, amelyeken belül a különböző munkakörökben több mint 900 kolléga dolgozik. Az ő támogatásukra keresünk tehetséges gyakornokokat értékes munkatapasztalatot kínálva minimum heti 20 órás munkakörökbe pénzügyi, számviteli szolgáltatásokat nyújtó csapatunkba.
A különböző komplexitású feladatok megismerésével fokozatosan lesz lehetőséged teljes körű számviteli tevékenység elsajátítására. Szállítói számlák, autóflottánkhoz kötődő pénzügyi mozgások, országok és leányvállalatok közötti belső pénzmozgások könyvelésének ellátása mellett, teljes körű könyveléssel foglalkozó csapatok munkájának támogatásával most Neked is lehetőséged lehet megismerni folyamataikat az alapoktó.

Feladatok

  • Számlák azonosítása és rögzítése

  • Számlák státuszának ellenőrzése, valamint ennek rögzítése Excelben

  • Számlakiállítás

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony

  • Kommunikációs szintű magabiztos angol nyelvtudás

  • Motivált, tanulni és fejlődi vágyó hozzáállás

  • MS Office programok (Word, Excel, PowerPoint stb) magabiztos felhasználói szintű tudás

  • Erős kommunikációs készség

  • Pontos, precíz munkavégzés

  • Minimum 3 hónapos munkavállalás

Munkaidő: minimum heti 20 óra vagy akár heti 40 óra vállalása rugalmasan 8:00 - 18:00 között

Előnyök

  • Ha nem szeretnél lemaradni egy lehetőségről, amely hosszú távon akár főállású munkaviszonyt is biztosíthat a számodra.

  • Pénzügyi, számviteli jelelgű tanulmányokat folytatsz és a jövődet is ezen a területen képzeled el

  • Kiválóan tűröd a monotonitást, mégis rugalmasan tudsz alkalmazkodni a változásokhoz

Amiért érdemes az Avis Budget Group BSC-nél dolgozni:

  • Bruttó 970 Ft/óra

  • BSC-je az Avis Budget Group vállalatcsoportjának tudásközpontja és a legnagyobb iroda globálisan

  • Multikulturális csapatában több mint 40 különböző országból érkező munkatárs dolgozik

  • Barátságos, együttműködő szemléletmód

  • Fejlődési lehetőség

  • Dinamikus környezet

  • Díjnyertes, környezettudatos iroda

  • Számos céges rendezvény, amin jól érezheted magad és jótékonykodásra is lehetőséget kapsz

  • Szakmai gyakorlat leigazolására lehetőség

Ha a megadott feltételek szerint tudod vállalni a munkát, jelentkezz rá regisztrációt követően vagy küld el önéletrajzod a bako.dorottya@minddiak.hu e-mail címre.

Kapcsolattartó:

Kovács Zsófia
kovacs.zsofia@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Pénzügy/Számvitel/Kontrolling
Munkakör Pénzügyi/Számviteli Gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)

Munkavégzés helye: Budapest / Budapest XIII. kerület
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat