URL: http://workline.hu/allasok/diakmunka/plc-gyakornok/99197 Elrejtés

Töltés...
MIND-DIÁK SZÖVETKEZET

PLC gyakornok

Ha műszaki területen képzeled el a karriered, akkor ez a gyakornoki munka jó kiindulás lesz.

Cégbemutató

A Borsodi Sörgyár Kft. a világ egyik legnagyobb sörgyártója, a Molson Coors Brewing Company vállalatcsoport tagjaként 1973 óta törekszik Magyarország és a világ sörfogyasztóinak lenyűgözésére. Mi a Borsodinál elkötelezetten dolgozunk azon, hogy az iparág legjobbjává váljunk. Kollégáink elhivatott munkájának köszönhetően a világ vezető söripari vállalatai közé tartozunk. Ezért is törekszünk arra, hogy munkatársaink képességeit folyamatosan fejlesztve lehetőséget biztosítsunk tehetségük kibontakoztatására. Hiszen a kiváló márkákat kiváló emberek teremtik…

Dolgozz velünk az élet habos oldalán PLC gyakornok munkakörben!

Feladatok

  • Részt vehetsz a Sörgyár működése során felmerülő műszaki kihívások megoldásában
  • Aktív közreműködője lehetsz szakmai projekteknek
  • Adminisztrációval támogatod a műszaki csapatot

Elvárások

  • Aktív, illetve paszív nappali tagozatos hallgatói jogviszonyon villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnök szakirányon
  • Heti 20-25 órás munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (kiemelt Excel ismeretek)
  • Nagyfokú precizitás és terhelhetőség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk Neked:

  • VERSENYKÉPES diákbért vághatsz zsebre: Br. 1050 Ft / óra
  • Betekinthetsz egy családias MULTI működésébe
  • Valódi TUDÁSt kapsz és lehetőséget a FEJLŐDÉSre

Kérjük, töltsd ki a lenti rövid űrlapot és csatold önéletrajzodat. Elérhetőségeid pontos megadásával könnyíted a gyors kapcsolatfelvételt.

Kapcsolattartó:

Nagy Annamária
mc.diakmunka0@minddiak.hu

Részletek:

Szakterület Műszaki/Mérnök
Munkakör PLC gyakornok
Tervezett kezdés dátuma azonnali munkakezdés
Szükséges nyelvismeret angol szóban: középfok írásban: középfok
Szükséges számítógépes ismeretek Irodai szoftver / MS Excel / Word (haladó)
Szükséges végzettségek Érettségi

Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye / Bőcs
Munkaidő: Rész és teljes Munkaidő
Kategória: Diákmunka / Szakmai gyakorlat